Srpen 2007

Podpořte prosím můj BLOG !

24. srpna 2007 v 11:17 | Dave |  Zajímavosti
Tahle podpora vás nebude stát ani korunu a zabere vám asi 2 minuty času . Prosím registrujte se na tomhle odkazu (pak už tam klidně nikdy nemusíte chodit , ale jestli se vám tam zalíbí budu jen rád) http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=DVDVD ! Nic vám to neudělá . A pokud máte trochu zájem , tak se můžete registrovat zde http://bux.to/?r=DVDVD a pokud budete klikat a nějakou dobu to vydržíte , tak zase potpoříte můj blog i sebe . Prosím tedy všechny návštěvníky tohoto blogu aby ho trochu podpořili . Nic vám to neudělá .

Pro všechny holky !

24. srpna 2007 v 11:06 | Dave |  Zajímavosti
Citace z knihy od Jermyho Daldryho - NEBUĎ TAKOVEJ BALVAN! : ,,Co je vlastně špatného na tom , aby některá holka pozvala někoho z nás kluků do kina nebo na procházku do parku ? Nic . Vůbec nic . Neexistuje žádný pravidlo , které by stanovovalo , že holky nemůžou zvát kluky na rande . Měly by to dělat , máme pak příjemný pocit , že o nás někdo stojí , a kromě toho projednou nemusíme před tím , než s někým jdeme na rande , prodělat to PEKLO" .
,,ZVĚTE KLUKY VÍC NA RANDE . MÁME TO RÁDI !"
Tuhle knihu mám mockrát přečtenou a souhlasím s tímto výrokem a ostatní kluci určitě taky . Knihu vydalo nakladatelství ALBATROS a je v ní spousta dobrých rad a nějaké ty vtípky .
P.S.: Připomínky , komentáře a pokud chcete i nějaké další užitečné citace , tak mi napište prosím do komentářů . :-)

A.W.Surveys - peníze snadno a rychle

20. srpna 2007 v 12:28 | Dave |  Zajímavosti
Když se na této stránce zaregistrujete , dostanete do začátku 6 dolarů a potom , když napíšet komentář k stránkám co tam jsou (stačí 3 věty) dostanete 4 nebo 6 dolarů a za každého kamaráda co nalákáte dostanete 1.25 dolarů . Stačí mít na PayPalu účet a tam si to pošlete a můžete z toho platit cokoliv na internetových obchodech ne prémiové účty (bitefight atd.) nebo když tam zadáte kreditku , tak si ty peníze můžete posílat do banky . Opravdu to funguje a ty peníze dostanete (skusil jsem to) , tak se zaregistrujte . Zde je odkaz http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=DVDVD ! A na tomto odkazu se můžete zaregistrovat na PayPalu http://www.paypal.com . Přeji hodně štestí a vydělaných peněz ! :-)
Další stránkou na které si snadno vyděláte je Bux.to na této stránce (po registraci a přihlášení) kliknete na surf ads a tam jsou různé reklamy a za každou reklamu dostanete peníze a zase si je můžete poslat na PayPal ! Zde je odkaz a tam se registrujte http://bux.to/?r=DVDVD ! Opravdu to funguje . :-)