Květen 2007

Bitefight - skvělá online hra na internetu

21. května 2007 v 16:36 | Dave |  HRY
V této hře si nejdřív založíte účet a aktivujete ho . Vyberete si na kterém chcete hrát serveru a jestli chcete být upír nebo vlkodlak . Potom už jen chodíte na lov lidí nebo té druhé rasy , zlepšujete si sídlo , chodíte na výcviky , kupujete různé zbraně , brnění , elixíry atd. Je to skvělá hra , ale můžou na vás napříklat útočit i když tam nejste jako např. u Travianu a BKC . Rozhodně stojí za vyskoušení . Zde je odkaz http://s1.bitefight.cz/c.php?uid=42493 !:-)

crazy guitar maniac - hra na webgames

18. května 2007 v 13:58 | Dave |  HRY
Tato online hra z webgames.cz , kterou jsem náhodou našel , když jsem se nudil , mě nadchla . Je to postřehová hra a jde tam o to , že máte hnědý obdelník a jezdí vám tam šipky a A a S (šipky se mačkají a A a S se musí podržet) a vy je máte zmáčknout , když jsou v tom obdelníku . Postupem času se obdelník zužuje , aby to bylo těžší . Na výběr máte dvě písně (lehkou a těžkou) a dvě obtížnosti (lehkou a těžkou) . V pozadí hraje na kytaru panáček , a myslím že je ta hra ve formátu flash . Mě se ta hra i grafika dost líbí a doufám , že se bude líbit i vám . Zde je odkaz http://www.webgames.cz/crazy-guitar-maniac/1813-0/

Zábavné video - jak Bush vyhrál volby

18. května 2007 v 13:51 | Dave |  Zábavná Videa
Tohle je zábavné video z youtube.com na kterém uvidíte jak George Bush vyhrál volby . Víc vám neprozradím , nechte se překvapit . Zde je odkaz http://www.youtube.com/watch?v=yUdpj3gJofQ !:-)