Prosinec 2006

Anime video s písní Superstar

23. prosince 2006 v 11:26 | Dave |  Zábavná Videa
Je tu další video anime typu , které se mi velice moc líbilo ! Tentokrát s písní Superstar . Nakonci jsou sice nějaké hentai - anime obrázky s jinou písní , ale to nevadí , protože je to až na konci a není to moc dlouhé . Doufám , že se vám video bude líbit ! Zde je odkaz http://www.youtube.com/watch?v=ThdzeIFrKxQ&mode=related&search= !:-)

Playstation 3 vs. XBOX 360 vs. Nintendo Wii

11. prosince 2006 v 17:45 | Dave |  HRY
Souboj titánů je tu . Tři firmy bojují o vaši přízeň ! Je to Sony , Microsoft a Nintendo . A já se vás teď ptám , která konzole se vám nejvíc líbí .Prosím , hlasujte v anketě !
P.S.: PS3 má sice zpoždění , ale doufám , že se budete řídit srdcem a zvolíte tu nejlepší , vám nejmilejší ! Průběžné výsledky hlasování se vám zobrazí , až potom co hlasujete .
A TA KONZOLE , CO DOSTANE NEJVÍC HLASŮ , TU BUDE MÍT SVŮJ DALŠÍ A PODROBNĚJŠÍ ČLÁNEK !!! JÁ NEHLASUJI , ABY TO BYLO OBJEKTIVNÍ !

Poslední slova před smrtí

11. prosince 2006 v 17:26 | Dave |  Zábava
Neboj, pojistky jsem vypínal.

Teď mě vyfoť na té skále.

Neboj se, není nabitá...

Zmlátíme ho, vždyť je sám!

Brzdy jsou opravené, jedu je vyzkoušet.

Miláčku, nechceš řídit?

Tady je silný led, přejdeme na druhou stranu.

Dám si ještě talířek té skvělé houbovky.

Necítíš plyn? Rozsviť.

Zprava nic nejede...

Jééé, užovka!

Windows Vista - info

10. prosince 2006 v 22:12 | Dave |  Zajímavosti
Již na konci listopadu si mohou Windows Vista pořídit firemní zákazníci, v anglické verzi. Pro koncové zákazníky bude systém Windows Vista dostupný na začátku roku 2007. Česká verze bude předána do výroby 19. ledna 2007, v prodeji pro koncové zákazníky bude od 1. března 2007. Od tohoto okamžiku si budou moci uživatelé v České republice pořídit také nové počítače a notebooky s českou verzí Windows Vista.
Microsoft naplánoval na 30. listopad další tiskovou konferenci, na které bude informovat o Windows Vista souběžně s kancelářským balíkem Microsoft Office 2007. Na těchto dvou platformách vydělává Microsoft nejvíce. Operační systém windows Vista je po pěti letech novým operačním systémem po Windows XP, který Microsoft uvedl na trh v roce 2001. Vista na sebe upoutá kompletně přepracovaným grafickým prostředí, vylepšeným vyhledávačem a novými multimediálními schopnostmi. Pro běžného uživatele pod ne už tak zjevným povrchem navíc Vista skrývá mnoho bezpečnostních vylepšení či propracovaný power management.
O přípravě nových Windows začal Microsoft oficiálně hovořit v roce 2003, Windows Vista se tehdy ukrýval pod kódovým jménem Longhorn. Firma má s novým OS poměrně ambiciózní plány. Očekává například, že na dvaceti procentech počítačů velkých společností poběží Vista do konce příštího roku. V případě Windows XP jej však po prvním roce od uvedení používalo 10 procent PC ve velkých společnostech, připomněla agentura IDC.