Říjen 2006

Super onlinenovka z webgames.cz

31. října 2006 v 15:36 | Dave |  HRY
Tohle je hra , která se podobá hře od Nintenda WarioWare i.n.c . Je tam 50 miniher , které musíte vždy splnit do 4 sekund (ve hře je více módů) . Tahle hra ma sice 5MB (takže se díl načítá , ale opravdu to stojí zato) . Mně se ta hra hodně libí , ale je třeba si ji zahrát vícekrát , aby jste se naučíli co v které minihře máte dělat . K ovládání vám stačí pouze mezerník a šipky (k hraní těch miniher) . Zde je odkaz http://www.webgames.cz/hraj.php?id=2088 !:-)

Jeden krátký , ale dobrý vtip

30. října 2006 v 16:42 | Dave |  Zábava
U vchodu do školní jídelny visí cedulka a na ní je napsáno : Včera byla smaženice, samé divné hřiby, dneska jedem do márnice, za těmi co chybí.

Video - Animator vs Animation

22. října 2006 v 17:53 | Dave |  Zábavná Videa
Tohle je opravdu Super video , kde je souboj animátora a jeho výtvoru přímo na obrazovce PC ! Mně se toto video moc líbilo a doufám , že vám se bude líbit také ! Zde je odkaz http://www.webgames.cz/animator-vs-animation/2051-0 !:-) Stačí zmáčknout hrej .

Emulátory a ROMS pro GBA,GBC,SNES,NES,NDS,PSone atd.

20. října 2006 v 14:31 | Dave |  HRY
Tohle je velmi dobrá stránka (nejlepší co znám) na emulátory Gameboy COLOR,ADVANCE , Nintenda DS , SNES a NES PSone a dalších a her (říká se jim ROMS) do nich ! Prostě jen spustíte ROM přes Emulátor a už klidně hrajete třeba hru z Gameboy Advance nebo Nintendo DS na celé obrazovce PC . Na té stránce je nejvíc ROMS hlavně do GBA,GBC,SNES,NES a trochu NDS a nějaké další ! Jsou tam ale odkazy , takže na jiných stránkách zase něco bude ! Zde je odkaz http://romhustler.net/ ! Doufám , že si to užijete . Já osobně mám z emulátory dlouhodobou dobrou zkušenost a opravdu to funguje . A jestli mohu doporučit , tak na GBA,GBC a starší Gameboy ROMS je asi nejlepší VisualBoyAdvance , protože přehrává apsolutně všechny Gameboy hry a jinde se dá sehnat i v češtině . Já ho používám a z mé sbírky ROMS , která má jen na GBA a GBC přes 1000 her mi všechny fungovaly . Má je všechny uloženy na CDčkách a ještě mám spoustu SNES a NES her !!! :-)

EDIT: Změnil jsem odkaz, protože stará stránka byla zrušena.

F.E.A.R. Combat - nejlepší onlinovka zadarmo

8. října 2006 v 18:33 | Dave |  HRY
Tohla je opravdu boží onlinovka zdarma !!! Všechny časopisy ji hodnotí 10/10 a já mám stejný názor . Tato hra byla u LEVELU,SCORE a Doupěte zdarma , ale pokud ji přesto nemáte , neváhejte a stáhněte si ji . Je tam asi 5 módu , přes 12 zbraní , přes 22 map a je to prostě SUPER . Stačí když si to stáhnete na http://www.joinfear.com/main a zaregistrujete se tam a tím dostanete CD-Key , který zadáte při instalaci a pak už jen pařte ! Troufám si tvrdit , že je to i lepší než Half Life 2 Multiplayer . Doufám , že si to užijete (P.S.: Pokud po vás budou chtít datum narození , musíte zadat , že je vám víc než 21 aby vás to pustilo dál) :-)

LieroX - Dobrá onlinovka zdarma

8. října 2006 v 18:20 | Dave |  HRY
Tuto hru jsem dříve hrával a moc mě bavila . Teď jsem se k ní zase vrátil , protože je opravdu dobrá. Kdo zná staré Liero , tak je to mnohem vylepšenější (lepší grafika,spousta map,módů na zbraně,postav atd.) je to real time 2D akce , která opravdu pobaví ! Dá se zadarmo stahnout i se všemi doplňky zde http://lieroxtreme.thegaminguniverse.com/ . Doufám , že se vám bude líbit !:-)