Červenec 2006

Video - Super Mario Bros. 3 zahraný na elektronickém klavíru

29. července 2006 v 12:57 | Dave |  Zábavná Videa
Tady na tomhle videu je vidět , že Super Mario Bros. 3 se dá zahrát i na elektronický klavír !!! Tohle video doporučuji (je velmi zajímavé) !!! Zde je odkaz http://www.youtube.com/watch?v=3rp7xX-3vGs&NR ! :-)

Video pro milovníky Maria

29. července 2006 v 12:50 | Dave |  Zábavná Videa
Tady je krátké video ve kterém jsou přístroje na zvuky ze Super Maria (video trvá jen 15 sekund) ! Opravdu velmi zajímavé co ti Japonci (pro fanatiky Maria) nevymyslí ! :-) Zde je odkaz http://www.youtube.com/watch?v=YUMXto8qmF4&feature=Views&page=3&t=w&f=b !

Video - sbírka obrázků a animací opravdového pokémoního fanatika

27. července 2006 v 21:45 | Dave |  Zábavná Videa
Jistě každy je někdy sledoval nebo sbíral (někdo to dělá do dnes) . Ano mluvím o pokémonech . Vím že je tahle vlna dávno za námi , ale při nudění jsem našel tohle video (pozor je dlouhé kolem 9 minut) s překrásnou emotivní hudbou ! A myslím , že je dobré si na ně prostřednictvým tohoto videa zavzpomínat ! Tohle video opravdu doporuči (i když všem se možná líbit nebude) ! Zde je odkaz http://www.youtube.com/watch?v=WnYT_pGsvng ! :-)

Rapové Kreslené Zábavné Video

27. července 2006 v 14:26 | Dave |  Zábavná Videa
Tohle je video o rapujícím kresleném chlapíkovi , které se mi opravdu líbilo a proto jsem se zozhodl ho sem dát (špatné videa bych sem přece nikdy nedal) !!! Odkaz je zde http://www.youtube.com/watch?v=IVPeg0ztLa0&mode=related&search= !

Světové sexuální rekordy

10. července 2006 v 13:06 | Dave |  Zajímavosti
Největší a nejmenší penis
Začneme na místě nejcitlivějším. Při slově rekordy si většina z vás vybaví buď obří a nevzhledné rozměry pánského přirození nebo naopak trpasličí míry. Ihned vše uvedeme na pravou míru. Tak například majitelem nejdelšího penisu na světě je nejmenovaný pacient amerického sexuologa Roberta Dickinsona. Ve ztopořeném stavu měřil jeho úd 33,4 centimetrů (ovšem i takového šampióna hravě porazí samec velryby, který se může pochlubit neuvěřitelnými mírami - jeho penis dosahuje délky až 2,7 metru!). Obecně největší rozměry penisu konstatuje francouzský lékař Jacobus u súdánských černochů. Délka 30 centimetrů je u nich považována za mírný nadprůměr! Naopak nejmenší penis na světě měří pouhý jeden centimetr, jenže v této kategorii je dost těžké označit favorita, neboť centimetrový penis se u mužů vyskytuje relativně často.
Nejtěžší varlata
Co se týče varlat, největšími na světě se v této kategorii chlubí afričtí domorodci z Pobřeží slonoviny. V průměru měří jejich varlata 60 centimetrů a váží až 70 kilogramů. Ovšem nejde o běžný fyziologický jev, nýbrž o projev elefantiázy - choroby, kterou trpí v Africe vysoké procento mužů. Nejznámějším popsaným případem je muž, který se v roce 1938 podrobil operaci v italské Eritrei. Obvod jeho varlat činil před zákrokem 191 centimetrů!
Nejrychlejší erekce
Rekordy se dají lámat i co se týče erekce. Nejrychleji dosáhl vzrušení pacient dalšího amerického sexuologa Charlese Kinsleye, který potřeboval k akci pouhé tři vteřiny. Faktem ale je, že rychlost nástupu erekce je kromě věku určena i celou řadou dalších faktorů, například úrovní psychických a fyzických sil, krevním tlakem, obsahem alkoholu v krvi a v neposlední řadě také přitažlivostí sledovaného objektu :-) Na podobných faktorech závisí rovněž délka erekce. Fantastickým časem se vytáhl nejmenovaný rodák z Brazílie, jehož erekce trvala neuvěřitelné tři týdny, ovšem údajně byla také jeho poslední v životě. Absolutní rekord drží muž z Hondurasu, kterému ve čtyřiceti letech vydržela erekce devětadvacet dnů. Jenže v tomto případě šlo o poruchu nazývanou priapismus. Za nejpotentnějšího muže všech dob je považován čínský císař Chou-shin Tchang, který byl schopen souložit s deseti ženami, aniž by se unavil. S oblibou tyto ženy proháněl po císařských zahradách a pokud některou z nich chytil, souložil s ní za účasti dalších mužů.
Největší klitoris, nejdelší vagína
Ani ženy nezůstávají při výčtu sexuálních rarit v pozadí. Například rekordními rozměry klitorisu se v roce 1938 chlubila nejmenovaná dáma z Vídně, jejíž poštěváček měřil třicet centimetrů! Změřena byla rovněž největší vagína. Osmadvacetiletá Angličanka Nellie Dobbsová zvítězila v roce 1980 v netradiční soutěži, když ve své pochvě umístila 84 šilinkových mincí!
Nejrychlejší orgasmus
Zkuste odhadnout, jak krátký časový úsek potřebuje žena k tomu, aby zdolala v rychlosti svého orgasmu světový rekord. Hovoříme o kategorii nejrychleji dosažený ženský orgasmus. Lékař Wardel Pomerovy ze Spojených států "vyšetřoval" nejmenovanou dámu, u níž docházelo k orgasmu dvě vteřiny poté, co jí byl do pochvy zaveden umělý penis. Největší počet orgasmů prožila podle profesora Timothy Learyho žena, která dosáhla pod vlivem LSD v průběhu čtyř hodin dvou set orgasmů. Nedochovaly se ovšem zprávy, zda tento bizarní pokus přežila… Nejvíce mužských orgasmů dosáhl námořník Charles Smith ve věku osmnácti let, který se v roce 1946 vsadil v nevěstinci v Šanghaji s kamarádem, kdo bude mít bezprostředně za sebou více orgasmů. Pod přísnou kontrolou zvítězil Smith s jedenácti orgasmy. Ovšem jednalo se o takzvaný mokrý orgasmus, u suchého je rekordní číslo podstatně vyšší.
Nejmladší otec a nejstarší matka
V sexu hraje důležitou roli také věk. Tak například nejmladším otcem na světě se stal ve svých dvanácti letech Angličan Sean Stewart. Údajně pocházel ze slušné rodiny, ale to nechme na posouzení jiným. Naopak nejstarším mužem, který zplodil syna, je čtyřiadevadesátiletý Američan Lee Colley. Nevlastnímu bratrovi jeho posledního dítěte je sedmdesát jedna let. O nejstarší matce na světě nemá sice lékařská literatura přesné záznamy, ale Ellen Ellisová z Walesu porodila v roce 1776 údajně ve věku dvaaosmdesáti let své třinácté dítě. Takový případ už se téměř vymyká biologickým zákonům i lidskému chápání. Za nejmladší rodiče na světě jsou považováni manželé Hsi z Číny, kterým se v roce 1910 narodilo zdravé a plně vyvinuté dítě. Matce bylo v té době osm a otci devět let.
Nejvíce dětí
Nejvíce dětí na světě měl marocký sultán Mulaj Isamail, který žil v letech 1646 až 1727. Jeho rekord už nejspíš nikdy nikdo nepřekoná - zplodil totiž 888 dětí (z toho 540 synů, kteří společně vytvořili zvláštní armádní pluk)! Nejplodnější ženou je podle nejnovějšího vydání Guinessovy knihy rekordů první manželka Rusa Fjodora Vasilijeva Šujského, která porodila 69 dětí. Při dvaceti sedmi porodech (mezi lety 1725 až 1765) porodila šestnáctkrát dvojčata, sedmkrát trojčata a čtyřikrát čtyřčata. Z šedesáti devíti dětí se jich šedesát sedm dožilo dospělosti. Zprávy o tomto neuvěřitelném případu se v roce 1782 donesly až do Moskvy, kde se o ně osobně zajímala carevna Kateřina II.
Nejbizarnější sexuální praktiky
Mezi rarity můžeme zařadit také nejrůznější způsoby sexuálních praktik. Mezi nejnebezpečnější vůbec patří takzvaná hypoxická masturbace. Asi není třeba připomínat, že tímto způsobem přišel svět o skvělého muzikanta a zpěváka australské skupiny INXS Michaela Hutchence… Lidé, kteří tuto sexuální praktiku provozují, usilují o snížený průtok krve mozkem. Toho docílí dvěma různými způsoby - zadržením dechu nebo přiškrcením smyčkou. Jen ve Spojených státech zemře při těchto aktivitách ročně až tisíc masturbátorů! Nejbolestivější sexuální praktikou je onanie pomocí zapnutého vysavače. Možná se vám zdá takovýto způsob erotiky naprosto absurdní, ale věřte, že lidí, kteří mu holdují, není málo :-) Takováto onanie je údajně rozšířena více, než by se vůbec mohlo zdát. Rizika? Pokud kvůli špatně odhadnuté regulaci výkonu vysavače přijde majitel penisu jen o předkožku, může ještě děkovat nebesům, že nepřišel o všechno.
Casanova a Don Juan by se divili…
A když už je řeč o sexuálních rekordech, nesmíme zapomenout na dvě nejslavnější jména všech dob. Největším milovníkem byl italský dobrodruh a spisovatel Giovanni Giacomo Casanova, který ve dvanáctidílných pamětech popisuje své avantýry s mnoha ženami od sotva odrostlých děvčátek až po přezrálé ženy, od žen povětrných až po ctihodné sestry jeptišky. A vůbec nejslavnějším lovcem žen byl Don Juan Tenorio ze Sevilly, který během svého života souložil s 2065 ženami. A co říci závěrem? Možná vám tento výčet rekordů připomíná hodinu fyziky nebo matematiky: rychlost, míry, váhy, rozměry... A to vše u orgánů našemu tělu vlastním. Zahrnuli jsme údaje týkající se mnoha aspektů sexu - rozměry pohlavních orgánů počínaje a počtem orgasmů konče. Delší studium sexuálních rekordů by ale některým slabším povahám mohlo způsobit psychickou újmu a proto doporučujeme raději studenou sprchu a zpátky do práce :-)

Zájímavosti o Simpsonových

8. července 2006 v 15:16 | Dave |  Zajímavosti
16 věcí, které jste (ne)věděli o Simpsonových :
1. Ve Spojených státech je sto jedenadvacet Springfieldů.
2. Smithers je opravdu homosexuál.
3. Bart Simpson má v drtivé většině dílů serálu oranžové tričko. Na rozdíl od světle modrého, které má jako gumová figurka.
4. Homerovi Simpsonovi je šestatřicet let, i když v několika dílech seriálu je uvedeno 38 a 39.
5. V mnoha epizodách hraje v úvodních titulcích Lisa sólo na saxofon. Jen ke konci dvanácté sezony Simpsonových zahrála ve sto osmačtyřiceti dílech jedenadvacet saxofonových sól.
6. Podle hlasování prováděného ve Spojených státech je nejpopulárnější postavou seriálu o Simpsonových Homer, hned za ním Bart. Na dalších místech se umístil Lisin spolužák Ralph, dále pokračují sama Lisa a hned za ní pan Burns. Marge je na žebříčku popularity až na třicátém místě.
7. V jednom z dílů má Milhouse trenýrky s Teletubbies.
8. Na to, že je Maggie jenom jeden rok, je až příliš inteligentní. Umí zacházet s dálkovým ovladačem, z hraček poskládá E = mc² nebo dokonce řídí Homerovo auto.
9. výroba jednoho dílu Simpsonových trvá od šesti do osmi měsíců.
10. Svůj hlas propůjčil dokonce i Michael Jackson. Namluvil postavičku jménem Leon Kompowsky, který si myslel, že je Michael Jackson.
11. Tvůrce Simpsonových Matt Groening načrtl svoje hrdiny během patnáctiminutového čekání na producenta Jamese L. Brookse.
12. V epizodě s názvem Homerova odysea se Burnsův noshled Smithers objevuje jako černoch. Není to záměr, ale chyba animátorů. Smithers měl být žlutý jako ostatní.
13. Nedaleko Las Vegas stojí replika domu Simpsonových. Postavila ho v roce 1997 firma Pepsi jako hlavní cenu v jedné své soutěži. Dům vyhrála třiašedesátiletá dáma, která se rozhodla dům zpřístupnit ostatním milovníkům seriálu jako atrakci.
14. Jeden z animátorů Simpsonových je i muž jménem Eric Stefani, bratr Gwen Stefaniové z kapely No Doubt. Ve skupině dokonce i hrál, ale opustil ji rok předtím, než se stala slavnou.
15. Jména postav Flanders, Van Houten, Quimby a Lovejoy vznikla podle názvů ulic voregonském Portlandu.
16. V České republice jako v jediném státu na světě Marge dabuje muž (Jiří Lábus).

Silent Hill - o filmu

8. července 2006 v 11:24 | Dave |  Zajímavosti
Na příběhu Silent Hillu přitahovala režiséra Christophea Ganse nevšední kombinace prvků hororu, sci-fi a dramatu, která jej vyjímala z jakéhokoliv jednoznačného žánrového zařazení. "Jeho příběh, který je zasazen v různých dimenzích provázaných skutečností, že jsou všichni obětí utrpení, osciluje mezi tradičním románským melodramatem a surrealistickou sci-fi," říká Gans. "Líbí se mi, že Silent Hill je skutečné současné místo, ale jakmile vás polapí, jste odsouzeni bloudit tam navěky."
Myšlenka zpracovat populární videohru do podoby celovečerního filmu se zrodila na place během natáčení Gansova hitu Bratrstvo vlků - Hon na bestii. Zde měl Gans rozhovor s producentem filmu Samuelem Hadidou, s nímž v minulosti natočil již film Freeman - plačící drak, a pro myšlenku adaptovat příběh o děsivém městě pro stříbrné plátno se oba ihned nadchli.
Přemluvit ke spolupráci a prodeji práv na filmové zpracování firmu Konami, která herní předlohu vytvořila, nebylo jednoduché. Hadida však věděl, že působivé vizuální pojetí hry a temné vyprávění by se dalo výborně zkombinovat s Gansovou encyklopedickou znalostí kinematografie. "Je to šílený příběh plný odkazů na současný film, protože jeho japonští tvůrci se nechali v mnohém inspirovat mistry hororového žánru," říká Hadida. "A Christophe, který viděl snad všechny filmy na světě, je pro tuto látku zcela ideální." Boj o práva byl skutečně lítý - Hadida s Gansem zjistili, že soupeří hned s několika velkými hollywoodskými produkčními společnostmi. Od ostatních je však odlišovala konkrétní vize o pojetí filmu, kterou Gans představil v půlhodinovém monologu natočeném na kameru tvůrci hry. Ten poté záznam předvedl správní radě Konami. Práva nakonec připadla Gansovi, protože lidé z Konami cítili, že je jediným, kdo podstatu hry dokonale pochopil.
Klíčem k pochopení komplexního světa Silent Hillu je seznámení s několika různými realitami, které se v tomto městě prolínají. "Silent Hill se od všech dalších filmů podobných žánrů poměrně dost liší. Jedná se o svět, který existuje ve čtyřech různých dimenzích: město Silent Hill v 70. letech, současný Silent Hill, Silent Hill zahalený mlhou a Silent Hill pohlcený temnotou," říká Hadida. "Zobrazit všechny čtyři úrovně je z vizuálního hlediska mimořádně náročné - museli jsme postavit obří scény, které zabraly pět studií. Každá z nich pak měla dva nebo tři různé stavy existence," dodává producent Don Carmody.
Dvě ze zmíněných dimenzí se liší časovým zasazením - jedna z nich je skutečný Silent Hill z doby před třiceti lety, který je zobrazen ve formě retrospektivních prostřihů, druhá Silent Hill v dnešní podobě, kam se Christopher v podání Seana Beana vydává hledat svou manželku. Zbývající dvě podoby - Silent Hill prostoupený mlhou za denního světla a jeho noční vzezření, které evokuje peklo - se liší prostorově.
A pokud je prolínaní jednotlivých realit do jisté míry matoucí, podle Ganse to rozhodně není na škodu. "Nesnažíme se všechno vysvětlovat, protože se mi mnohem více líbí představa, že se lidé poddají tomu snovému pojetí příběhu. Užít si tu nejednoznačnost je příjemnější," říká Gans.
Při adaptaci hry učinil Gans v příběhu zásadní změnu - hlavní protagonistkou filmu je žena, nikoliv muž. "Pokud pracujete s natolik znepokojivými tématy, potřebujete element, který by mohl působit jako určitý kontrast. Toho jsem docílil tak, že jsem do příběhu zanesl ženské postavy," říká režisér.
Titulní role Rose DaSilvy - matky malé Sharon, kterou její náměsíčnost zavádí na velmi nebezpečná místa, a která ve spánku stále prosí, aby ji někdo odvedl 'domů na Silent Hill' - se zhostila Radha Mitchell. "Když jsem poprvé četla scénář, musela jsem toho po deseti stránkách nechat, protože jsem byla až příliš vyděšená," říká herečka. "Nakonec jsem to dorazila, ale četla jsem jej výhradně na odpoledním slunci. Přečetla jsem ho jedním dechem, ale pořádně mě vyděsil. A proto jsem to vzala. Má postava se v průběhu děje stává tvrdší a silnější. Na scéně se ze začátku žertovalo, že Christophe je náš osobní trenér, protože první dny jsem od něj neslyšela skoro nic jiného než 'Utíkej, Radho, utíkej!'"
Středobodem příběhu je malá Sharon v podání desetileté Jodelle Ferland, která se stala nejmladší herečkou, nominovanou na cenu Daytime Emmy. Ve filmu Silent Hill ztvárnila hned tři dívky - Sharon, Alessu a Dark Alessu, které existují současně, avšak v zásadně odlišných časech či realitách. Jejím úkolem bylo všechny tyto osobnosti důkladně poznat a pak podat tři různé herecké výkony. "Když jsem s Rogerem Avarym pracoval na scénáři, trochu nás znepokojovalo, co do něj píšeme, protože jsme pořád museli přemýšlet, jak to pak zrealizujeme. Chvíli jsme uvažovali o trojčatech. Pak jsme ale na základě jejího výkonu v seriálu Kingdom Hospital a záběrů z filmu Terryho Gilliama Krajina přílivu oslovili Jodelle a té se podařilo splnit naše představy hned na první pokus. Pokaždé. Je úžasná. Je jí teprve deset a před kamerou hraje obyčejnou desetiletou holku. Sama je ale mnohem chytřejší," říká Gans.
Zatímco postava Rose je ve světě Silent Hillu nová, policistku Cybil Bennett, kterou hraje Laurie Holden, budou všichni fanoušci herní předlohy důvěrně znát. Osamělou Cybil v mládí zradilo její náboženství, s jehož pomocí se marně snažila vyrovnat s osobní tragédií. Tam, kde ale nestačí víra, přicházejí na pomoc profesionální instinkty - a právě díky nim Cybil nakonec Rose pomůže, protože v ní najde důvěrně známý obraz ženy, která se snaží ochránit své dítě.
Deborah Kara Unger, která si zahrála Dahliu, se s Christophem Gansem zná už z doby před natáčením jejího nejslavnějšího filmu Crash (r. David Cronenberg), který jí Gans tehdy doporučil. Od té doby Gans doufal, že s ní bude moci spolupracovat, ale vhodná příležitost přišla teprve nyní: "Když někoho znáte po hodně dlouhou dobu, chcete mu nabídnout něco úžasného. A když jsem jí řekl, že by měla hrát sedmdesátiletou ženu, která je tak hrůzná, že dokázala nahnat strach i mně, čekal jsem, že mi hodí scénář do obličeje."
Unger však navzdory jeho obavám roli přijala. "Dahlia je v jádru podobná Johnu Procterovi z filmu Čarodějky ze Salemu," vysvětluje herečka. "Je to žena, která v klíčovém okamžiku nepromluvila, protože byla zaslepena vírou, a její mlčení způsobilo velkou škodu. Díky tomu trápení se však stala moudřejší. Je přítomna ve všech světech Silent Hillu a coby věštkyně spojuje světlo a temno. Je velice tajemná."
Hrůzu na plátně zajišťuje panoptikum děsivých nestvůr: nemilosrdně ničivá Rudá pyramida, hrůzné Šedé děti, Bezrucí, tajuplný Správce, Švábi a Temné sestřičky. Efektivita a harmonie, s jakou společně navozují pocit hrůzy, je dílem uznávaného designera filmových příšer Patricka Tatopoulose, vedoucího masek a dalšího designera Paula Jonese, návrhářky kostýmů Wendy Partridge, producentky vizuálních efektů Holly Radcliffe a konzultanta pohybů Roberto Campanelly.
Zatímco Švábi byli plně vytvořeni počítačem, Rudou pyramidu sestavil Tatopoulos jako skutečný model. "Pokud se vám podaří zachovat u monstra určitou eleganci a dát mu do vínku trochu lidskosti, stane se okouzlujícím. Části Rudé pyramidy byly poslány do Toronta, kde si je vzal do parády tým Paula Jonese."
Šedé děti, které byly během postprodukce namnoženy tak, aby z nich vznikla Šedá horda, se staly Tatopolousovou nejoblíbenější příšerkou. Vzorové dítě ztvárnila útlá tanečnice Yvonne Ng, kterou filmaři navlékli do obleku z pružné textilie, na nějž pak nastříkali silikon, který působil dojmem průsvitné kůže. Její postoj zdůraznil dětské bříško a prohnutá záda, skutečná síla postavy se však skrývala v obličeji. "Christophe chtěl, aby byla každá zrůda svým způsobem smyslná a působila dojmem, že neustále křičí. Proto mají Šedé děti lidské, protáhlé, zkroucené obličeje a dozadu staženou kůži, která jim otevírá ústa do věčného výkřiku," říká Tatopoulos.
Zbývajícími dvěma monstry jsou Bezrucí, které si zahrál tanečník Michael Koda, a Sestřičky, na nichž byly zajímavé zejména uniformy, působící dojmem, že vyrůstají z jejich kůže.
Všechny příšery byly nakonec digitálně 'vylepšeny' při postprodukci. Kůže Šedých dětí byla upravena tak, aby vypadala jako spálená, končetiny Bezrukých byly prodlouženy a zdeformovány, Správce dostal do vínku zkroucené nohy a u pohybů Sestřiček si filmaři pohráli s časem.
Zhmotnit na plátně zvláštní a unikátní svět Silent Hillu vyžadovalo precizní kombinaci skutečných a digitálních scén. Ganse dlouho přitahovala myšlenka vytvořit pro film celé město, ale nikoliv uvnitř počítače - takové, kterým by se mohl společně s herci a ostatními lidmi ze štábu procházet a čerpat z něj inspiraci. Filmaři proto našli jednu vhodnou vesnici v Kanadě a kompletně ji přebudovali. "Vytvořili jsme přes 100 scén," říká Gans. "A díky tomu to celé působí reálně, až podivně reálně. To je můj staromódní styl. Ale použili jsme i vizuální efekty, protože podobný film bez nich zkrátka natočit nelze."
Gans předal hlavní výtvarníci Carol Spier velmi detailní popisy toho, jak by mělo prostředí vypadat. "Pracuji s velmi podrobnými storyboardy," vysvětluje režisér. "Snažím se každý záběr osobně navrhnout, protože v případě, kdy musíte pracovat se třemi dimenzemi, z nichž navíc často jedna překrývá druhou, musí ty záběry vyznívat zcela jasně, jinak se publikum ztratí. Nejprve si své představy vyzkouším pomocí storyboardů a pak hýbu s kamerou. Díky tomu, že používám specifické úhly, mohou mít scény hodně detailů."
V některých případech byly pro účely filmu upraveny existující budovy (továrna, škola), jindy je museli filmaři kompletně postavit (např. masivní kostel, jehož stavba trvala osm týdnů). Horská cesta, která spojuje vesnici s okolním světem, pak vznikla ve studiu.

Básnička o kadibudce

1. července 2006 v 20:31 | Dave |  Zábavné Básničky
Kdo se v tato místa déře,
nechť za sebou zavře dveře,
i v případě břichobolu,
prkénko se sklopí dolů.
Ať si muž a nebo žena,
stáhni gatě pod kolena,
vyhrň košili i svetry
a vypouštěj zatím větry.
Usedni si hezky rovno,
zatlač jako lítý rek,
když po tobě zbyde hovno,
je to správný výsledek.
Z kadibudky papír táhni,
a potom se mírně nahni,
v klidu, pokoji a míru,
utři si prdelní díru.
Po splachovadle rukou máchni,
vše po sobě řádně spláchni,
a v případě velké hnačky,
setři štětkou všechny sračky.
Co ti ještě říci mohu?
Poděkuj teď Pánu Bohu,
co při tobě věrně stál,
za to, že ses neposral!

Zábavné Básničky

1. července 2006 v 20:22 | Dave |  Zábavné Básničky
Babiččino oko
Jednoho dne zrána,
přepadla babku vrána.
Za vteřinu letí pryč,
i s okem jako míč.
Babička chudák,
na jedno oko nevidí,
kdo oko najde,
ať se tolik nediví.
Avšak,jeden chlapeček,
bylo mu jen pět a půl,
nachází oko za domem,
hází si snim o kůl.
Najednou oko hop hop hop,
a spolkl ho velkej lidoop.
Oko mu sice chutnalo,
Ale v břiše mu plavalo.
Chudák stará babička,
oko skleněné,
narvali ji podvíčka.
Denně si ho oplachuje,
Ve skleničce od džusu,
Babka vypadá strašně,
Asi si pořídí husu.
Husa jí oči nevyklove,
A je bezpečná, že? Ty vole.
U tety na dvorku,
našel Pepa ponorku.
Vyběhl z ní červ,
měl naběhlý nerv.
Když jsem šel do školy,
slyšel jsem povyk.
Dědeček o holi,
poblil tam chodník
Bim, bam, bim,
vybouch plyn.
Vzalo nám to skříň i dveře,
zůstali jsme bez večeře.
Tak jsme snědli kocoura,
už se nikde necourá.
Po stěně se plazí hlen,
byl sem z něho okouzlen.
Byl tak krásně zelený,
slíznul jsem ho ze stěny.
Mňam, mňam, mňam,
příště si zas lemra dám.
V poledne v tom okamžení,
Táta přijde z vězení.
A u dveří za domem,
Spadne na něj lešení.
Sanitku jsme nevolali,
Ještě jsme ho dokopali.
Plíseň
Na stěně vysoké,
tmavé a vlhké,
roste smradlavá,
zelená plíseň.
Plíseň pomalu rostoucí
a zatuchle páchnoucí.
Plíseň nikdo nemá rád,
není to lidí kamarád.
A hle- malá houbička,
má klobouček jak kuřecí hlavička.
Asi je to nějaký mutant…
Po chvilce zas další,
na koho to zkouší?
Na stěně vysoké,
tmavé a vlhké,
roste již černá plíseň s houbičkama,
velkýma,jako mravenec s chůdičkama.
Ovzduší už houstne,
kdo zde intenzivně dýchá,
zřejmě brzy ztloustne.
Stěna se nakonec rozpadla,
plíseň však žije dál,
jedna houba odpadla,
ale zbytek zůstává.

Klap,klap,klap,klapy klap,
že to dělá mlynek ?
Kdepak ! To jel naklaďák !
Zůstal pod ním synek.

Byla zima , měsíc leden,
mrzlo a byl mráz.
Na schodišti , chodec jeden,
uklouz' , sobě zlomil vaz.
O Vánocích na Štědrý den,
přišla těžká hodina.
Vypad jeden uhlík z kamen,
zhořel dům i rodina.

Pohrával si s kudlou mladík,
ostrou jako břitva.
Mezi žebra si ji zapích,
čeká ho teď pitva.

Já jsem malá včelka,
metr dvacet velká.
Sama vařím, sama peru,
že se na to nevyseru.
Nechoď Béďo čůrat za roh,
mohl by tam čekat tvaroh,
střež se k němu přiblížit,
mohl by ti ublížit!
Šla do lesa TRUDA.
Šel za ní RUDA.
Ukázal ji UDA.
Ona řekla DA.
Ozvalo se A.
Sedí myška v rohu,
v pastičce má nohu.
Sedí tiše, občas pípne,
asi brzo chcípne.
Víte proč mě srdce bolí ???
Vykopli mě z autoškoly.
Víte proč ??? A já to beru,
házím šavle v trenažéru.
Měl jsem doma oříška,
kopli mi ho do bříška.
Byl to dobrej pes,
k obědu byl dnes.
Malinký krteček,
z hlíny měl domeček.
Šláp mu na něj chlapeček,
z domečku je hrobeček.
Sledoval jsem v televizi
lidem jak seká hlavy kat.
S partnerkou teď máme krizi,
udělám to taky tak.
Řekl - dál už nemohu!
K lásce nemám vlohy.
Zvolil špatnou polohu,
vlak mu přejel nohy.
Belhám se za autobusem,
kéž by mi tak zastavil,
běžím dlouho rychlým klusem,
v tom se infarkt dostavil.
Až mi bude tak sto deset,
přijde Bůh a zmáčkne RESET
Někdo zvoní, nadávám,
nemám ruce volné,
právě tchýni vyndávám
z kyseliny solné.
V deset třicet devět,
sed si na mě medvěd.
A v jedenáct deset,
zase ze mě zesed.
Vždycky, když jsem na Daně,
musím myslet na daně.
Z obratu i příjmu,
tak ho radši výjmu.
Říkal Jan Emě
Chci tě
Líbej mě jemně
V bytě
V bytě cizím
Než ti zmizím
Š-š-š-š-š
-š-š-š-š-š
-š-š-š-š-š
-š-š-š-š-š
Zapamatuj si ten motiv
je to motiv lokomotiv!
Uklouzl jsem po lejně
záda nyní bolej mě.
V uzavřeném Mitsubishi,
chcíply mi v tom hicu myši.