Květen 2006

Reálný popis PC

31. května 2006 v 19:10 | Dave |  Zábava
Tady máte popis vašeho PC pro neznalé !
HARDWARE
Ty části počítače, do kterých můžete kopnout.

SOFTWARE
Ty části počítače, které nefungují.

PEVNÝ DISK
Ta část počítače, která "zatuhne" v nejméně vhodnou dobu.

PŘÍDAVNÁ ZAŘÍZENI
Díly nekompatibilní s vaším počítačem.

TISKÁRNA
Součást výbavy počítače, která se ucpe, jakmile se nedíváte.

NAPÁJECÍ KABEL
Ta část počítače, která je příliš krátká.

ZÁLOHOVÁNÍ
Operace, kterou nikdy nestihnete včas.

RESTORE
Postup, který funguje bezvadně, dokud ho nepotřebujete.

CHYBOVÉ HLÁŠENÍ
Žádost o potvrzení likvidace vašich dat.

PAMĚŤ
Ta část počítače, které není nikdy dost.

SOUBOR
Ona složka, kterou v počítači nikdy nemůžete najít.

PROCESOR
Ta část počítače, která je vždycky zastaralá.

NÁPOVĚDA
Ta součást programu, která je naprosto nesrozumitelná

Srandovní video pro milovníky Harryho Pottera

30. května 2006 v 17:59 | Dave |  Zábavná Videa
Tohle je další úsměvné video , které by vám nemělo uniknout !!! Je o Snapovi jak zpívá píseň ´´ I am to sexy ´´ !!! Zde http://www.potterpuppetpals.com/sexy.swf

Zajímavý příběh

28. května 2006 v 14:45 | Dave |  Zábava
Byl jednou jeden podnik a v něm čtyři zaměstnanci, kteří se jmenovali: Každý, Někdo, Kdokoliv a Nikdo.

Jednoho dne bylo třeba splnit důležitý úkol a Každý si byl jist, že to Někdo udělá. Mohl to udělat Kdokoliv, ale Nikdo to neudělal.
Někdo se rozzlobil, protože to přece byla práce pro Každého. Každý si myslel, že by to mohl udělat Kdokoliv, ale Nikdo si neuvědomil, že to Každý neudělá. Nakonec Každý obviňoval Někoho, že Nikdo
neudělal to, co mohl udělat Kdokoliv.
Já myslím , že je to celkem zábavný text .

Fakt Super Video se Zpěvákem

26. května 2006 v 19:16 | Dave |  Zábavná Videa
Tak tohle video je bezkonkurenční ! To musíte vidět ! Je to video o zpívajícím chlápkovi , ale fakt to nejlepší ! Odkaz je zde http://www.hry-online.com/hrat-online-hru-215-muzikant.php !

Heroes of Might and Magic 5

26. května 2006 v 18:39 | Dave |  HRY
BOMBA ! Jinak se tahle hra , která už je v prodeji a po celém herním internetu koluje její demo nedá nazvat . Nádherná grafika , 6 různých ras , každá má 7 různých jednotek ( + u každé upgrade) , hezký svět s neutrálními budovami , 36 dovedností , 44 kouzel a 82 různých budov v městech (počítám dohromady všechny rasy) + upgrady u některých budov . To je Heroes 5 v číslech . Když se podíváte na starší článek k sérii Heroes dozvíte se , že tato série je tahová RPG/strategi z prostředí fantasy . Cena je 999 ,- a sběratelská edice stojí 1 999 ,- . Takže je jen na vás , kterou si vyberete . A minimální konfigurace je : procesor 1,5 GHz , 512 MB RAM , grafická karta 128 MB , zvuková karta kompaktibilní s DirectX 9.0c , DVD-ROM 4x (rychlost čtení) a Windows 2000/XP . Této hře dávám 10/10 a doufám , že vás tento neobviklý žánr s geniální grafikou zaujme . Demo lze stáhnout na www.gamestar.cz .

Little Fighter 2

24. května 2006 v 18:25 | Dave |  HRY
Teď vám chci ukázat NEJLEPŠÍ freeware bojovku/chodičku na světě . Dá se stáhnout na skoro každé stránce s podobnýma hrama . Třeba www.hrej.cz ! Jde tu o to,že si vyberete jeden z módů , pak jednu z 10 postav ( nebo z 13 dalších tajných ! ) a pak už se jen mlátíte ve světě (nahoru,dolu,doprava,doleva) a taky má každá postava 5 kouzel (každá jiná a taky životy atd. se liší) ! Enter - útok , šipky - pohyb , Shift - skok , Ctrl - krytí (je to ale až pro 4 hráči na jedné klávesnici , takže fakt řežba) ! Tři stupně obtížnosti , 5 levelů ve Story módu (a nespočet pozadí ve volné hře) a hlavně JEDNODUCHOST dělá s téhle hry apsolutní bombu a to ještě zadarmo . Dávám 10/10 ! P.S.:Podrobnější návod a seznam kouzel najdete právě ve Win Cheatru 2 !

WinCheater 2

20. května 2006 v 22:40 | Dave |  HRY
Dnes vám chci nabídnot program , který je velmi užitečný . Po instalaci obsahuje : cheaty,návody,vtipy a easter eggy (triky k programům) dále se dají dostahovat další knihovny a aktualizace (každý měsíc) . Je jich opravdu mnoho např. cheaty na PS2,povídky,recenze,internetové odkazy,vtipné obrázky atd. Tohle vše můžete zadarmo stáhnout zde na stránkách výrobců . Mohu pouze dopuručit (mám ho nainstalovaný) a této skvělé aplikaci s každo měsíční aktualizací dávám 10/10 ! A přeji dobrou práci s tímto programem .

Eyetoy Play - PS2

19. května 2006 v 16:41 | Dave |  HRY
Dnes se chci trochu pobavit o sérii Eyetoy Play na PS2 (Zatím má jen 2 , ale uvažuju i o koupě 3. dílu) . Tady je odkaz na hlavní stránku eyetoye ! Jde o to , že je tu spousta her a dalších věcí až pro 4 hráče , které se ovládají tak , že se pohubujete před kamerou . Malá kamera je připojena přes USB do PS2 (já ji má položenou na televizi) a dá se koupit pouze v balení s Eyetoy Play 1 nebo 2 nebo 3 . Jedna z her v 2 je např. KnockOut a tam prostě před TV boxujete proti soupeřům . Je to nejzábavnější forma cvičení , ale docela se u toho i zapotíte . Toto je skvělá věc na oslavy . Vždy se u toho s kamarády zasmějem . Hlavně když např. hrajem hru domácí a jako o život odpumpováváme vodu ze sklepa nebo bouráme zeď . K zahození není ani hra mistr šéf kuchař , kde zase strouháme sýr nebo mačkáte rajičatový protlak . To byl samozdřejmě jen zlomek her jinak je jich tam přes 100 s různými úrovněmi a taky Spytoy,Play Room a video nahrávka ! Eyetoy má však více her další je třeba Eyetoy Kinetic nebo Eyetoy Antigrav (těch je taky více) moje hodnocení je 9/10 , ale pozor někdy třeba u běhání je to fakt makačka !

Sesterský web

18. května 2006 v 22:38 | Dave |  Spřátelené Blogy
Zde je odkaz na sesterský web , který dělá můj kámoš ze školy ! Doufám že se vám jeho web taky bude líbit a projistotu ho napíšu i ručně a to : funwebz.blog.cz !!! :-) P.S.: Musel jsem tento článek přepsat , protože se jeho blog stěhoval , tak ať z toho nejste na větvi .

Dungeon Keeper 2

18. května 2006 v 19:57 | Dave |  HRY
Tohle je sice starší hra , ale rozhodně pobaví . Jde tu o to , že jste bůh a musíte se prokopat až k jámě odkud k vám budou chodit příšery (ale ovládat je můžete jen kouzlem) a zde pro ně musíte budovat krmírnu,knihovnu,odpočívárnu,cvičiště atd. Jsou tu i kouzla , která se dost hodí (např. peněžní kouzlo) . Jo a ty příšery vycházejí náhodné (nelze určovat) . A až se prokopote k nepříteli tak nastává řada na vaše příšerky a mocná kouzla ! Příšery tam lze hodit (jste přece bůh) a v tom začíná největší zábava hry . P.S.: Zlato,jámu na příšery a místo pro místnosti si musíte vykopat základními jednotkami . Na tuhle hru dávám hodnocení 8/10 , protože je sice celkem zábavná , ale už starší . Můj názor je , že je lepší než jednička , kde nebila volná hra a měla horší grafiku . Tuhle hru lze hrát i online .

Heroes of Might and Magic

17. května 2006 v 21:35 | Dave |  HRY
Kdo by neznal onu nejlepší tahovou strategii všech dob , která se vyvíjela ze staré Heroes 1 , až po Heroes 5 (která v CZ vyjde příští týden) . Vždy to bylo dost národů,kouzel,hrdinů,schopností,příšer,budov a věcí na mapě i v hradu,artefaktů a mnoho hodin zábavy (ano pozor! velký žrout času) Ale ta atmosféra,tahové souboje a střídání se po tahu to je něco nezapomenutelného já dávám zábavnosti 10/10 a tady máte fandy vytvořený datadisk k Heroes 3 P.S.:Je velmi dobrý !!! Doporučuju vám zahrát si alespoň jeden z dílů .

PC .vs. PS2

16. května 2006 v 21:03 | Dave |  HRY
Vím , že někdo máte doma i PC i PS2 (jako já) ale kdyby jste si museli vybrat jestli to nebo ono čemu byste dali přednost ? Na PC jdou sice dělat i programy atd. ale zase se musí vše instalovat a než se to načte no hrůza ! A PS2 má i lepší ovládání ale zase někdy horší grafiku a menší podporu ale není potřeba tak často měnit za nový a tak se vás ptám PC nebo PS2 ?!

Worms

16. května 2006 v 20:36 | Dave |  HRY
Ano jsou to oni !!! Skoro každý někdy podlehl a zahrál si jeden díl ze série Worms . Červí války jsou zábava na mnoho hodin a je vidět , že se zlepšují od Worms 1 kolem roku 1986 až po Worms 4 z roku 2005 . Šílené zbraně a ostřílený humor jim nejsou cizí a kdo ještě nehrál má co dohánět ! Ale já se vás teď ptám , který z dílu Worms od Team17 je vám nebližší ?!!